بسته به تعداد داده های مورد نیاز که لیست وارد کنندگان ، صادرکنندگان مربوط به آن کالا با دیتای کامل مد نظر می باشد تعرفه ارسال داده های سیاتیک بشرح ذیل می باشد.

 

  • تعرفه اطلاعات تجاری 5 کالا یا بیشتر هر کدام مبلغ 9 میلیون تومان می باشد. 
  • هزینه اپدیت و ارسال بروز اطلاعات هر کالا ماهیانه 500 هزار تومان می باشد که در صورت درخواست مشتری طی قراردادی برای سال های آتی ارایه می شود. این اطلاعات هر 10 روز یکبار از طرف ما قابلیت بروز رسانی و ماهی یکبار قابلیت تهیه و ارایه دارد. 

--------------

مشتریان محترم می توانند با هماهنگی از راه های ارتباطی ذیل شماره حساب بانکی را دریافت و فیش واریزی را ارسال نمایند ، در کمتر از 24 ساعت نسبت به ارسال داده ها در قالب اکسل مطابق با درخواست مشتریان عزیز اقدام می گردد.

تلفن :  88356691 021            واتس اپ : 09369019860           موبایل : 09935484579                ایمیل : info@siatic.ir

ساعات پاسخگویی :         فقط در وقت اداری . پنج شنبه و جمعه ها تعطیل می باشد. 

عضویت در خبرنامه

با وارد کردن ایمیل خود اولین نفری باشید که از اخبار و رویدادهای ما با خبر می شوید

چرا سیاتیک

سیاتیک متشکل از یک تیم بسیار حرفه ای با بیش از 20 سال تجربه در بازارهای تجاری جهانی بوده و نتایج تجربیات عملی خود را برای شما به ارمغان میاورد.این داده ها نه تنها به ما در کسب موفقیت کمک نموده بلکه در راستای کسب سهم بازار جهانی / Global market share  می تواند موجل انفجار تجارت شما نیز شود و ویژن ما تبدیل شدن به یک شرکت مشاوره تجاری و بازرگانی طراز اول در سطح جهانی می باشد.

ما را دنبال کنید