• دسترسی یکجای مشتریان کالای/کالاهای تولیدی یا صادراتی بین المللی و منابع تامین شما را فراهم می کند.

• موجب کاهش هزینه های بازاریابی شرکت می گردد ( از جمله کاهش هزینه تبلیغات در سطح بین المللی )  

• موجب رسوخ در دل بازار/ penetration into the market بدون صرف هزینه و چراغ خاموش می شود.

• موجب کاهش قیمت تمام شده کالاهای وارداتی از طریق شناسایی منابع تامین بهینه می شود.

•  موجب مطالعه اطلاعات رقبای تولیدی یا صادراتی کالا/کالاهای مورد نظر می شود. (هوشمندانه بازی می کنید و از وضعیت خریداران کالای رقبای خود مطلع می شوید و میتوانید آنها را با یک پیشنهاد خوب جذب نمایید. برگ برنده دست شماست).

• موجب کاهش زمان موفقیت می شود. مسیر موفقیت را کوتاهتر و ضریب موفقیت را بیشتر می کند و بستر مذاکره مستقیم با خریداران بین المللی کالاها را فراهم می نماید و موجب افزایش چندین برابری فروش می شود.

از همینک برای فروش صادراتی تان برنامه ریزی نموده شاهد ترکیدن فروش خود خواهید بود.

 

----

مشتریان محترم می توانند با هماهنگی از راه های ارتباطی ذیل شماره حساب بانکی را دریافت و فیش واریزی را ارسال نمایند ، در کمتر از 24 ساعت نسبت به ارسال داده ها در قالب اکسل مطابق با درخواست مشتریان عزیز اقدام می گردد.

تلفن :  88356691 021            واتس اپ : 09369019860           موبایل : 09935484579                ایمیل : info@siatic.ir

ساعات پاسخگویی :         فقط در وقت اداری . پنج شنبه و جمعه ها تعطیل می باشد. 

عضویت در خبرنامه

با وارد کردن ایمیل خود اولین نفری باشید که از اخبار و رویدادهای ما با خبر می شوید

چرا سیاتیک

سیاتیک متشکل از یک تیم بسیار حرفه ای با بیش از 20 سال تجربه در بازارهای تجاری جهانی بوده و نتایج تجربیات عملی خود را برای شما به ارمغان میاورد.این داده ها نه تنها به ما در کسب موفقیت کمک نموده بلکه در راستای کسب سهم بازار جهانی / Global market share  می تواند موجل انفجار تجارت شما نیز شود و ویژن ما تبدیل شدن به یک شرکت مشاوره تجاری و بازرگانی طراز اول در سطح جهانی می باشد.

ما را دنبال کنید