خدمات سیاتیک شامل تهیه و فروش اطلاعات تجاری وارد کنندگان و صادرکنندگان هر کالایی مطابق با بارنامه می باشد. این اطلاعات هر 10 روز یکبار بروز رسانی میشود و از یک ماه تا یکسال و یا 7 سال گذشته بنا به درخواست مشتریان قابل ارایه می باشد. داده های ما بر اساس اطلاعات واقعی سیستم بارنامه های یکپارچه بین المللی می باشد.

کافی است یکبار این داده ها را از طریق سیاتیک نمایید تا در زمان کوتاهی از طریق دسترسی و مذاکره با خریداران واقعی کالا / کالاهای مورد نظرتان صادرات خود را منفجر می کنید و یا به منابع تامین بین المللی آن کالاها دسترسی کامل خواهید داشت. 

این اطلاعات برای هر کالایی شامل صادرکنندگان / shippers و خریداران / consignee با ذکر کشور مبدا / Origin ، کشور مقصد / Destination و حجم / ارزش دلاری صادرات و واردات بنا به درخواست مشتریان بصورت سفارشی / Customized در کسری از 24 ساعت قابل ارایه می باشد. 

 

نمونه ای از داده های سیاتیک :

نام کالا : قیر /Bitumen شماره تعرفه گمرکی یا HSN CODE: 2713000

 

 

طی یکسال گذشته  109 کشور صادر کننده قیر  به 166 کشور جهان بوده است. سیاتیک امکان ارایه لیست و نام تمامی وارد کنندگان قیر در 166 کشور جهان را می باشد.  

-----

نام کالا : زغفران / Saffron شماره تعرفه گمرکی یا HSN CODE: 091020

 

تعداد 159 کشور وارد کننده زعفران که از 93 کشور تامین یا صادرات می شود. تعداد 614 خریدار در دنیا وجود دارد. تمامی این اطلاعات قابل ارایه در فایل اکسل می باشد. 

نمونه ای اطلاعات تکمیلی و نمونه گزارشات زعفران قابل ارایه بنا به درخواست مشتریان : 

10 کشور اول وارد کننده زعفران به ترتیب اسپانیا هندوستان و .... می باشد. 

درصد سهم واردات کشورها بر اساس نمودار دایره ای 360 درجه به شرح ذیل می باشد : 

10 کشور اول صادر کننده زعفران شامل اسپانیا ایران افغانستان و ... می باشد و نمودار دایره ای 360 درجه بر اساس ارزش دلاری صادرات به شرح ذیل می باشد : طی یکسال گذشته 28.14 درصد از کل صادرات زعفران را کشور ایران انجام داده است. 

 

لیست خریداران از کشور ایران بر اساس ارزش دلاری ، درصد ، کشور ، نام شرکت های صادر کننده ایرانی ارزش صادرات درصد و کشورهای مقصد ، میزان صادرات کل دنیا آنها بر اساس ارزش دلاری،  لیست صادر کنندگان کل دنیا و لیست خریداران کل دنیا ، لیست بنادر ، تعداد حمل شماره کانتینر ، قیمت و در کل 60 ستون بنا به درخواست سفارشی مشتریان قابل فیلتر و ارایه می باشد. 

----------

نام کالا : پسته / نام لایتن Pistachio شماره تعرفه گمرکی یا HSN CODE : 08025100

طی یکسال گذشته 111 کشور وارد کننده پسته بوده است که از 63 کشور دنیا تامین می شود. تعداد صادر کنندگان 311 و تعداد 267 شرکت وارد کننده پسته می باشد. 

 

تعداد 122 شرکت وارد کننده پسته ایرانی می باشد. داده ها بنا به درخواست مشتریان فیلتر شده و تهیه می گردد. این داده ها قابلیت های بیشتری دارد. در اینجا فقط به عنوان نمونه ارایه شده است. 

---

مشتریان محترم می توانند با هماهنگی از راه های ارتباطی ذیل شماره حساب بانکی را دریافت و فیش واریزی را ارسال نمایند ، در کمتر از 24 ساعت نسبت به ارسال داده ها در قالب اکسل مطابق Fا درخواست مشتریان عزیز اقدام می گردد.

تلفن :  88356691 021            واتس اپ : 09369019860           موبایل : 09935484579                ایمیل : info@siatic.ir

ساعات پاسخگویی :         فقط در وقت اداری . پنج شنبه و جمعه ها تعطیل می باشد. 

عضویت در خبرنامه

با وارد کردن ایمیل خود اولین نفری باشید که از اخبار و رویدادهای ما با خبر می شوید

چرا سیاتیک

سیاتیک متشکل از یک تیم بسیار حرفه ای با بیش از 20 سال تجربه در بازارهای تجاری جهانی بوده و نتایج تجربیات عملی خود را برای شما به ارمغان میاورد.این داده ها نه تنها به ما در کسب موفقیت کمک نموده بلکه در راستای کسب سهم بازار جهانی / Global market share  می تواند موجل انفجار تجارت شما نیز شود و ویژن ما تبدیل شدن به یک شرکت مشاوره تجاری و بازرگانی طراز اول در سطح جهانی می باشد.

ما را دنبال کنید